Разом з основним «пізнім переселенцем» виїхати на ПМЖ до Німеччини у 2024 році вправі його законні другі половинки, діти та їхні чада з подружжям. Такий переїзд по параграфах 7 і 8 можливий при внесенні імен і прізвищ у рішення про присвоєння статусу. Вказувати родичів в спеціальному розділі антрага S дозволено одночасно з його подачею або вже після переселення головного претендента у ФРН.
Про нащадків і їхні сім’ї:
Нагадаємо, що запит на внесення прямої рідні у дозвіл можна послати і до, і після того, як вам видадуть Aufnahmebescheid. Необхідно заповнити Einbeziehungsantrag після переїзду.
Якщо пізній переселенець хоче записати родичів у свій Aufnahmebescheid після переїзду в ФРН, він повинен проживати на території цієї держави. В якості нащадків записуються тільки ті діти і онуки, які з’явилися на світ до його від’їзду.
Щоб невірно заповнені документи і виклики не стали причиною відмови у переселенні, скористайтеся допомогою кваліфікованого gthtrkflfxf.
Жодних орфографічних помилок = економія вашого часу.
Вписуються в рішення про прийом по параграфу 7: Чоловік/дружина, що перебуває в шлюбі більше 3 років, прямі нащадки
Без внесення до дзвінок – іноземців по параграфу 8 пізніх переселенців:
Щоб забрати рідню по параграфу 8 закону, пізній переселенець зобов’язаний вписати кожної людини в додаток до рішення – Anlage zum Aufnahmebescheid.
Щоб здійснити виїзд до Німеччини по кожному з параграфів, повнолітнім родичам необхідно підтвердити мовні знання на базовому рівні А1 і отримати 60 балів:
До людей старше 60 ставляться лояльніше – на іспиті можна набрати 52 бали. Вони не отримують сертифікат інституту Гете. Але видається довідка про проходження тестування – її потрібно відправити у BVA.
Коли підтвердження знань мови неможливо через інвалідності або хронічних захворювань, важливо пред’явити офіційний медичний висновок про це. Тоді BVA не буде наполягати на тестуванні.
Сертифікат А1 рідня переселенця може отримати в інституті Гете – платно. Інший варіант – скласти спеціальний тест в посольстві, його називають Sprachstandstests. За змістом він аналогічний тому, що проводять в інституті, але сертифікат не видається. Проте безкоштовно!
В рамках отримання статусу пізнього переселенця основний заявник (і тільки він!) зобов’язаний здавати шпрахтест. Sprachtest – перевірка, що здобувач статусу може вести просту розмову німецькою. Темою розмови може бути що завгодно, починаючи від деталей біографії претендента на статус і закінчуючи тим, як він добирався до посольства.
Шпрахтест не містить ніяких інших частин, крім розмови з перевіряючим. За нього не виставляються оцінки, не нараховуються бали. Рішення про залік виноситься за суб’єктивними відчуттями проводить тест чиновника. Повнолітні родичі пізнього переселенця, щоб виїхати, теж повинні підтвердити знання мови. Вони можуть пройти Sprachstandtest при посольстві.
Sprachstandtest по суті повторює собою іспит інституту імені Гете на рівень А1, тільки за його підсумками ніяких сертифікатів не видається. Зате він безкоштовний. Шпрахштандтест складається з письмової та усної частини, за виконання завдань нараховуються бали. Потрібно набрати 60 балів зі 100 можливих, щоб отримати залік за підсумками іспиту. Якщо порівнювати шпрахштандтест і шпрахтест по необхідному рівню знання німецької, тест для родичів простіше. Кількість екзаменаційних спроб не обмежена. Намагайтеся, поки не здасте.
Ми використовуємо файли cookie для максимальної зручності користувачів. Перебуваючи на сайті, ви приймаєте правила використання файлів cookie.
Privacy policy