Одним з основних етапів отримання візи є заповнення анкети на польську національну візу. Зараз ця процедура максимально спрощена – для заповнення документа існує спеціальний ресурс. Однак необхідно дуже уважно підходити до процедури, оскільки навіть один неправильно внесений символ може стати підставою для відмови.
Заповнення анкети на національну візу в Польщу – головна фаза в процесі отримання візи, незалежно від обраного типу та мети поїздки. Саме анкета для отримання національної візи в Польщу консолідує всі дані про здобувача, і саме з цим документом (після перевірки відповідності) буде в основному працювати консул при прийнятті рішення. Тому, ще раз підкреслимо, що важливо правильно заповнити зразок анкети на національну візу в Польщу.
Купити анкету для робочої візи в Польщу офіційно неможливо, вона безкоштовна і повинна бути заповнена особисто людиною, оформляє дозвільний документ.
Необхідно запам’ятати кілька правил:
Щоб уникнути непорозумінь, ми рекомендуємо заповнити анкету на національну візу в Польщу латиницею. Якщо виникнуть питання з правильною транслітерацією слів, радимо використовувати даний інструмент або аналогічний.
Заповнення анкети для робочої візи в Польщу, та реєстрація відбуваються на сайті МЗС РП, у відповідному розділі, за адресою: secure.e-konsulat.gov.pl
Суть сервісу онлайн-анкети проста: в спеціальні поля форми вводяться дані, після чого анкета на робочу візу в Польщу видруковуватися і подається разом з пакетом документів. Більше того, існує можливість одночасно зареєструватися в найближчому Консульському відділі.
В кінці заповнення на сайті Е-Консулат ви можете завантажити приклад заповнення анкети на національну візу (Польща).
На першому етапі треба вибрати мовну версію – правий верхній кут сторінки. Ми для прикладу обрали польський, але можна встановити будь-яку зручну – це впливає лише на мову запитань, але не на кінцевий результат.
Наступним кроком вибирається країна, а в полі нижче – місто. Кількість населених пунктів обмежено Консульськими округами – необхідно вибрати свій: за місцем реєстрації, роботи або навчання. Після вибору з’явиться адресу конкретної установи.
Далі встановлюється тип візи та вказується коли можна записуватися на приймання до Консульства. В меню зліва вибрати можна національну чи шенгенську візу, і в обох варіантах «Zarejestruj formularz» — тобто відразу ж записатися на приймання до Консульства, або «Wypełnij formularz» і видрукувати без запису.
Необхідно розуміти, що пункти прийому анкет існують у всіх Консульствах, однак є й окремі ППВА, де здійснюють ті ж функції, але розташовані за іншими адресами.
Подати документи та анкету можна як в консульство Польщі, так і в ППВА. Візові центри стягують додаткову плату за свої послуги. Отже, перейдемо до головного питання і з’ясуємо, як заповнювати анкету на польську національну візу.
Перед подачею документів в Консульство або ППВА потрібно заповнити анкету на робочу візу в Польщу. Для цього переходимо за адресою secure.e-konsulat.gov.pl/ і вводимо дані візового центру або консульства, куди будуть подавати документи на національну візу.
Зверніть увагу, що на заповнення анкети з реєстрацією виділяється певний час: в деяких випадках вказані пів години, в інших – годину. Внести дані необхідно за цей час, інакше анкета для отримання національної візи в Польщу анулюється, і заповнення доведеться почати спочатку.
Анкета на національну польську візу розбита на блоки, кожен пункт має унікальний номер.
Поля бланка під номерами 1, 2, 3, 5, 11, 13, 16, 31, 34 заповнюються тільки буквами латинського алфавіту (A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, X, Y, Z). Зазначення даних з помилками спричинить відмову в прийомі візової заяви в Консульському відділі.
Даний пункт заповнюється, якщо анкета для національної візи в Польщу (бланк) оформляється неповнолітньою особою. В іншому випадку, зазначається галочка біля пункту «Не стосується» (польськ., «Nie dotyszy»).
Повні дані про адресу проживання (реєстрації). Країна вибирається зі списку, решта вводиться вручну. Дуже важливо точно вказати E-mail – змінити ці дані далі буде неможливо, а саме цю адресу буде використаний для зв’язку зі здобувачем!
Країна перебування. Якщо країна перебування та громадянства у претендента збігаються, зазначається «Ні». Інакше ставиться відмітка «Так», і вносяться дані ПНП або аналогічного документа.
Зверніть увагу, далі нумерація кілька збита в анкеті, і йдуть пункти 29 і 30.
Після нумерація повертається до початкової:
Для робочої візи в пункті зазначаються точні дані роботодавця. В інших випадках можуть бути внесені дані по заброньованому готелі.
Так само заповнюється інформація про роботодавця.
Витрати на поїздку. Вибирається, хто несе відповідні витрати: «сам заявник» або «спонсор» (зазначається який: можна вибрати зазначеної в попередніх пунктах або позначити нового).
Далі зазначаються фактичні джерела коштів: «готівка», «карта» і т. п. Сюди ж входить страховка – потрібно вказати термін («дійсне до»).
Якщо в’їзд здійснюється до родичів – громадян ЄС, ЄЕП або Швейцарії), то пункти 31-33 не заповнюються, а дані вносяться в пункт 34.
Дані громадянина ЄС. Якщо заповнювалися пункти 31-33, то тут зазначається «Не стосується».
Попри назву розділу, він носить інформаційний характер і вимагає позначки галочкою про попередження здобувача:
Після закінчення заповнення і натисканні кнопки «Далі», буде можливість ще раз перевірити і уточнити всю внесену інформацію. Якщо дані вірні, натискається кнопка «Зберегти».
Якщо подавалася заявка на реєстрацію в Консульстві, зразок анкети на робочу візу в Польщу автоматично отримає ідентифікатор, а третя сторінка містити бар-код – не втратьте цей лист, він так само важливий, як і інші. Далі ви можете завантажити анкету для робочої візи в Польщу і вклеїти фото в неї.
Ми використовуємо файли cookie для максимальної зручності користувачів. Перебуваючи на сайті, ви приймаєте правила використання файлів cookie.
Privacy policy