Меню Закрити

Поширення коронавірусу в Італії

Якщо ви стежите за світовими новинами в останні кілька днів, то напевно знаєте, що коронавірус, також відомий, як 2019-nCoV або COVID-19, поширюється за межами Китаю у 2024 році, в ряді випадків, в Італії. В країні Кількість людей, інфікованих коронавірусом пройшло позначку 3 000, у середу число загиблих перевищило 100. Нинішня ситуація така, що ряд невеликих міст на півночі країни знаходяться в ізоляції, оскільки вони являють собою осередки початку розповсюдження коронавірусної інфекції в Італії.

Поширення коронавирусной інфекції в Італії

Які регіони Італії постраждали від коронавірусу

Італія підтвердила, що число загиблих від коронавірусу досягла 107 в середу ввечері, а число інфікованих зросла до більш ніж 3000. У всіх регіонах Італії, крім Валле д’аоста, є як мінімум один підтверджений випадок зараження. Більшість жертв загинули від вірусу в Ломбардії, де почався спалах епідемії. Також були загиблі в регіонах Венето, Емілії-Романьї та Марке. Більшість жертв, були літніми людьми з хронічними легеневими, серцевими захворюваннями та онкохворі, чия імунна система була ослаблена, коли вони зазнали впливу вірусу.

За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я, у понад 80 відсотків інфікованих вірусом, хвороба протікала в легкій формі з подальшим одужанням.

Нижче наведено у регіоні кількість випадків зараження коронавірусом, в тому числі смертей.

Найгірша ситуація в Ломбардії. Урядом були вжиті заходи для запобігання подальшого поширення вірусу.

Поліцією створено оточення міст з випадками зараження. На людей, які намагатимуться виїхати в безпечні райони, обіцяють накладати штрафні санкції.

На цей час тільки в 11 містах на півночі країни вжиті ці заходи, хоча їх кількість може збільшитися. Десять міст у невеличкому районі на південний схід від Мілана в регіоні Ломбардія, і один у північно-східному регіоні Венето.

Заражені Вилікувані Загиблі
Ломбардія 1,820 73 250
П’ємонт 82
Венето 273 6 9
Емілія-Романья 335 22 9
Сицилія 18
Тоскана 39
Лігурія 26 1
Трентіно-Альто-Адідже /Південний Тіроль 5
Марку 84 4
Апулія 9 1
Лаціо  30  3
Кампанья  31
Абруццо  7
Калабрія  1
Умбрія  9
Фріулі-Венеція-Джулія 18
Сардинія 2
Молізе 3

Прем’єр-міністр Джузеппе Конте заявив, що 50,000 постраждалим жителям можуть загрожувати тижня ізоляції на час інкубаційного періоду вірусу.

У цих містах регіональні власті розпорядилися закрити бари, ресторани, кінотеатри, дискотеки та школи. Поширення вірусу порушило графік проведення “Тижня моди в Мілані та карнавалу у Венеції. Були скасовані матчі у футбольній серії А. Також довелося скасувати виступи в знаменитому міланському театрі Ла Скала. Маси в церквах в постраждалих регіонах були скасовані, а похорон обмежені тільки присутністю найближчих родичів.

Порівняння ситуації в Італії з усією Європою:

Які італійські міста під замком

У регіоні Ломбардія: Кодоньо; Кастільйоне д’Адда, Казальпустерленго, Фомбьо, Малео, Сомалья, Бертонико, Терранова-де-Пассерині, Кастельгерундо і Сан Фіорано. У регіоні Венето — По-Еуганео.

За даними ВООЗ понад 80% пацієнтів, інфікованих вірусом в легкій формі одужують, в той час як 14 відсотків мають серйозні захворювання, такі як пневмонія, що ускладнює лікування.

Чи можна їздити до Італії під час спалаху коронавіруса

Поїздка до Італії під час спалаху коронавірусаЯкщо ви подорожуєте в уражені регіони Кодоньо, міста та сусідні Казальпустерленго, то ми настійно радимо переглянути свій маршрут. Однак, немає ніяких причин для скасування поїздки, якщо ви прямуєте в регіони Центральної та Південної Італії.

Жоден уряд у світі не дає жодних офіційних вказівок уникати поїздок в Рим, зокрема, через коронавірус. Єдині галузі, порушені зараженням, знаходяться у сільській місцевості на півночі Італії.

Кілька авіакомпаній обмежили або скасували свої рейси в Італію, а ряд країн просять своїх громадян знаходитися в карантині як заходи безпеки, якщо вони були в Італії, при цьому інші країни пропонують уникати несуттєвих поїздок, особливо на північ країни.

В цей час ви можете отримати додаткову інформацію у своєму національному уряді, департаменті охорони здоров’я своєї країни або своєму посольстві. Остаточне рішення, зрештою, залежить від вас.

Коронавірус у Римі

Після появи випадків інфікування коронавірусом в Північній Італії, в клінічній інфекційній лікарні Лаццаро Спалланцані в Римі надійшли на карантин у загальній складності чотири людини: двоє китайських туристів з проявами симптомів і два італійці, які працюють і навчаються в Китаї. Всі вони перебували в ізоляції до повного одужання і нікого не заразили. Також під підозру потрапила родина з чотирьох осіб з Фьюмічіно, яка була госпіталізована з легкими симптомами.

Станом на сьогоднішній ранок, 29 осіб госпіталізовано в Римі, в тому числі китайська пара: всі ці випадки пов’язані з відвідуванням міст в Північній Італії.

Яка ситуація в Римі під час спалаху коронавірусу

ситуація в Римі під час спалаху коронавірусаЖиття в Римі абсолютно нормальна, але починаючи з сьогоднішнього ранку (5 березня) можна побачити деякі невеликі зміни в повсякденному житті, оскільки загальнонаціональних уряд розробив кілька заходів, щоб уникнути подальшого поширення вірусу в районах, де немає випадків захворювання.

Ці заходи будуть надавати мінімальний вплив на туристів і включають обмеження і скасування заходів і подій, в яких не дотримується безпечне відстань між людьми в 1 метр (приблизно 40 дюймів). Тому покази фільмів, спортивні матчі та гонки, театральні вистави, концерти були скасовані. Зокрема, кілька виставок в Римі, які повинні розпочатися цього тижня, були відкладені.

Уряд попросив людей старше 75 років не залишати свої будинки, щоб уникнути ненавмисного впливу вірусу, оскільки вони представляють найбільш вразливу вікову групу.

Всі школи та університети в Італії будуть закриті до 15 березня — організовано онлайн-навчання. Державні, а також приватні офіси залишаються відкритими, як і музеї й всі визначні пам’ятки в Римі та інших містах, не порушених вірусом.

У громадському транспорті ви можете почути та побачити інформацію про спалахи коронавірусу, а також поради, яких слід дотримуватися для запобігання зараження: часте миття рук, використання дезінфікуючих засобів для рук, прикривання рота під час чхання і т. д.

Куди звернутися за допомогою, якщо ви в Римі та починаєте відчувати себе погано

Якщо у вас почали проявлятися симптоми грипу, не звертайтеся у відділення невідкладної допомоги, зателефонуйте за номером 1500. Він призначений для людей з підозрою на коронавірус. Фахівці оцінять вашу ситуацію і за необхідності спрямують до вас медичний персонал. Для будь-яких інших спільних надзвичайних ситуацій в області охорони здоров’я, не пов’язаних з COVID-19 / коронавірус, телефонуйте 118.

Яка зараз ситуація в Італії з коронавірусом: Відео