Отримання доходу у Німеччині у році зобов’язує подавати тут податкову декларацію – Steuererklärung. Трапляються винятки. Наприклад, ті хто мають перший або другий класи при певних…
Перед бізнесменами в Німеччині часто постає питання про наймання іноземців з країн, що не входять в Євросоюз, на роботу. У цій статті я розповім про…
Кожен успішний підприємець у Німеччині рано чи пізно стикається з необхідністю створення бізнес-плану для своєї справи. Це може статися як на етапі заснування фірми, так…
Основний мінус такої форми ведення бізнесу в Німеччині у році, як приватний підприємець, є повна відповідальність перед кредиторами всім своїм майном. Та ж сама проблема…
Німецька біржа праці може підтримати безробітного, який хоче стати приватним підприємцем, надавши грант у році – Gründungszuschuss. Рішення про надання підтримки приймає чиновник федерального агентства…
При реєстрації бізнесу в Німеччині необхідно вибрати правову форму. Найпростіша та очевидна у році — приватний або індивідуальний підприємець. Німці в побуті використовують слово Selbstständig.…
Якщо ідея створити свій бізнес у Німеччині приходить в голову одній людині, то тоді йому варто лише оформитися приватним підприємцем, і він може приступати до…
Питання оренди приміщення для бізнесу в Німеччині завжди актуальне. Питання про відкриття свого бізнесу задають досить часто. А для бізнесу в Німеччині часто потрібно орендувати…
У Німеччині близько сорока відсотків підприємців ведуть свій бізнес і одночасно працюють в якості звичайних службовців. Це називається Nebentätigkeit. Перекласти дослівно важко. Приблизно можна сказати,…
Купівля прибуткової нерухомості в Німеччині у році – вид інвестицій, який приваблює німців і іноземців. На перший погляд, все просто: знайшов підходящий об’єкт, взяв кредит,…