Меню Закрити

Робота у Франкфурті-на-Майні: ринок праці, зарплата


Робота у Франкфурті у 2023 році — це означає кращі умови та першокласні можливості й не тільки для банкірів.

Фото Франкфурта

Основні галузі у Франкфурті

Знаменитий Франкфурт з вежею Комерцбанку, вежами-близнюками Банку Німеччини (Deutsche-Bank-Hochhaus) і штаб-квартирою Європейського центрального банку (ЄЦБ) дуже ясно дає зрозуміти — Франкфурт є одним з найважливіших фінансових центрів у світі. Відповідно, банківський сектор є найголовнішим. Тут фінансові фахівці дуже популярні. Але ринок праці у Франкфурті також пропонує хороші можливості кар’єрного росту в інших областях.

Близькість до одного з найбільших аеропортів Європи приваблює безліч логістичних і транспортних компаній. Крім того, фармацевтична і хімічна галузі, а також інформаційні технології та телекомунікації, сфера послуг також широко представлені. Крім Deutsche Bank і аеропорту Fraport) в число найбільших роботодавців у Франкфурті-на-Майні входять Lufthansa, Deutsche Bahn, Deutsche Telekom, Allianz, Siemens і Sanofi.

Ринок праці

Вражає не тільки кількість робочих місць у Франкфурті, але і їх якість. Більше чверті фахівців тут мають вчений ступінь, а близько 45% пройшли професійну підготовку. 37% співробітників є фахівцями або експертами у своїй галузі. Для порівняння: в середньому по країні їх частка становить всього 26%.

Життя і робота у Франкфурті

Протягом дня Франкфурт виправдовує свою репутацію галасливого фінансового мегаполіса. З більш ніж 360 000 пасажирів, які щодня їздять на роботу з передмість. У неробочий час місто з населенням близько 750 000 осіб демонструє більш доброзичливий і незвичайний бік.

Площа міста складає всього близько 250 квадратних кілометрів, не важко здогадатися, що житло тут є дефіцитним і, отже дорогим. Звідси й висока частка жителів приміської зони, які живуть в околицях і їздять на роботу у Франкфурт. Франкфурт-на-Майні -місто з другою за величиною орендною платою в Німеччині після Мюнхена.

Студентська робота

Найбільш зручні позиції зазвичай знаходяться в університетах і бібліотеках. Робота на неповний робочий день принесе вам 400 євро на місяць. Зверніть увагу, що не існує максимальної кількості годин.

Інший варіант. Ви можете стати ближче до професорів в університеті, вони допомагають своїм студентам знайти роботу, відповідну їх профілю. Ось деякі сайти, які ми вибрали для вас, щоб допомогти вам знайти роботу у Франкфурті-на-Майні:

  • stepstone.de;
  • europe-internship.com;
  • startus.cc;
  • meinpraktikum.de;
  • karriere.unicum.de.
Читайте також:  Валюта в Німеччині: де обміняти, приблизні ціни, що купити

Зарплата у Франкфурті

Заробітна плата кваліфікованих працівників, особливо у сфері інформаційних технологій, фінансів і комерції у Франкфурті, вище середнього: на цілих 12% вище, ніж в середньому по країні. Це ставить Франкфурт на вершину зарплати, що виплачується в Німеччині — навіть попереду Мюнхена.

Приблизні зарплати по різних містах Німеччини:

Зарплата в різних містах Германії

Що робить роботу у Франкфурті такою особливою

Франкфурт — місто контрастів. І саме ця різноманітність робить життя і роботу у місті особливою. З одного боку — глянцевий полірований фінансовий квартал, з іншого — аеропорт Франкфурта, який забезпечує роботою понад 81 000 осіб. Між іншим, це привабливе поєднання галузей, що пропонують хороші можливості працевлаштування, особливо для професіоналів в галузі фінансів, бухгалтерського обліку та ІТ-фахівців.

Місто має також дуже добре розвинену систему громадського транспорту: мережа метро, трамваїв і автобусів, яка з’єднує окремі частини міста і забезпечує швидке перебування жителів Франкфурта в центрі міста. До таких прилеглих міст, як Вісбаден, Майнц і Дармштадт, легко дістатися по швидкісній залізниці.

Є безліч зелених зон і парків, а також найбільший міський ліс в Німеччині. Місто оточене зеленим поясом площею 8000 гектарів — це третина території міста Франкфурта. У Франкфурта є барвиста, довга історія, яка також відображена в архітектурі. У тіні хмарочосів ви знайдете Kaiserdom і Paulskirche – відомий як колиска німецької демократії. Центром міста є Ремерберг вже понад 1000 років.

Приблизна вартість життя:

Вартість життя в Франкфурті

Скільки коштує прожиття в Франкфурті

І, звичайно, культура має особливе значення в місті народження Гете — особливо франкфуртська опера. Безпосередньо на берегах Майна лежить так званий Музейний острів, де в 15 музеях можна втамувати спрагу знань.

Франкфурт-на-Майні є одним з найстаріших ярмаркових міст у світі. Тут проводяться такі важливі міжнародні заходи, як книжковий ярмарок, IAA й Ambiente.

Франкфурт — це рай для шопінгу, завдяки Zeil в місті є одна з найбільших торгових вулиць Німеччини. Кулінарний Франкфурт має набагато більше, ніж Eppelwoi та зелений соус.  Франкфурт мультикультурний, як ніяке інше німецьке місто. В місті проживає іноземців близько з 180 країн, майже третина з мешканців міста не має німецьких паспортів.

Читайте також:  Як швидко і зручно дістатися з аеропорту Шенефельд в Берлін

Також по темі: