Меню Закрити

Робота в Німеччині без знання німецької мови

Чи можна працювати в Німеччині, не знаючи німецької мови? Багато українців бажають переїхати до Німеччини в 2024 році за високий рівень життя і за всі можливості, які країна пропонує іноземцям в питаннях праці. Однак в деяких випадках мова може стати перешкодою для досягнення цієї мети.

Робота в Німмечині фото

Що робити, якщо є бажання виїхати працювати в Німеччину

У цьому розділі ми пояснимо, які варіанти є у вас, якщо ви хочете здійснити свою мрію.

  1. Вивчення німецької мови. Ми знаємо, що багато німців говорять по-англійськи, але ви не захочете жити в країні, не розуміючи, що відбувається в повсякденному житті, або не маючи можливості робити для себе основні речі, такі як покупки або замовлення в ресторані. Найбільш доцільним є вивчення німецької мови в Україні за допомогою очних курсів, онлайн-класів або за допомогою самонавчальних ресурсів, таких як відео та аудіо, які можна знайти в Інтернеті.
  2. Пошук інформації. Важливо, щоб ви знали як підготувати заявку на роботу. Заява про приймання на роботу повинна бути зроблена німецькою мовою, навіть якщо вибрана вами мова роботи — англійська.
  3. Познайомтеся з Німеччиною. Перш ніж прийняти рішення працювати в Німеччині, було б добре дізнатися, як тут все працює.
  4. Оцінити інші варіанти життя в Німеччині. Перш ніж працювати в Німеччині та дізнатися більше про країну, ви можете вивчати мову навчаючись в аспірантурі або займаючись професійною практикою.

Робота в Німеччині для українців з рівнем А1 з німецької мови

Ось кілька видів робіт, які ви можете отримати маючи А1 або базовий рівень німецької мови:

  1. Au Pair в Німеччині  — це відмінний варіант для тих, хто хоче жити в цій країні, працювати, а також вивчати мову, якщо вам від 18 до 26 років. Також важливо любити дітей і мати уявлення про основні домашні справи.
  2. Стартапи. Зазвичай стартапи трохи більш гнучкі в мовному питанні, і деякі з них працюють англійською мовою. Тому їм буде легше прийняти вас з базовим рівнем німецької мови.
  3. Міжнародні компанії. Коли ми говоримо про міжнародні компанії, вони можуть відкривати вакансії виключно для англомовних співробітників.

Висновок

Якщо зараз ви мрієте поїхати до Німеччини, не відкладайте відвідування курсів німецької мови у вашій країні. У довгостроковій перспективі ви побачите, що знання мови відкриває безліч інших дверей. Ви збираєтеся налагодити життя в Німеччині, так що не чекайте більше! Вивчайте німецьку якомога швидше і приїжджайте до Німеччини!

Також по темі: