Меню Закрити

Табори в Чехії: відпочиваємо з користю

Мовні табори в Чехії зроблять літо незабутнім у 2024 році. Вивчення мови буде поєднане з захоплюючою культурною програмою. Учасники програм познайомляться з європейською культурою, відвідають міста Чехії, Німеччини, Австрії, заведуть нові знайомства і, звичайно ж, добре відпочинуть.

Мовні табори в чехії

Мета та переваги табору

Поїхати за кордон – мрія багатьох підлітків. Таку поїздку можна запланувати на літо, поєднавши нові враження з навчанням. Літній табір в Чехії допоможе досягти таких цілей:

 • вивчення чеської (і/або англійської мови;
 • знайомство з історією Чехії, її визначними пам’ятками і сучасним життям;
 • активний різноманітний відпочинок, спілкування з інтернаціональною групою учасників;
 • отримання актуальної інформації про можливості надходження з чеські вузи, знайомство з університетами в Празі.

Навчаються учасники програми у сучасних аудиторіях. Заняття проходять у цікавій формі. Допомагає підняти рівень володіння мовою і живе спілкування в невимушеній обстановці. З усіх питань, які можуть виникнути під час поїздки, можна звернутися до сертифікованим кураторам. У хлопців буде достатньо часу для прогулянок, цікавих заходів, у програму також входить спорт.

Які є програми

Пропонується кілька варіантів програм, які відрізняються тривалістю, вартістю і додатковими можливостями.

Програма Вартість, євро Дати Примітка
5-тижнева 2 435 23 червня – 29 липня 4 тижні в Чехії + 1 тиждень в Італії
4-тижнева 2 220 23 червня – 22 липня 3 тижні в Чехії + 1 тиждень в Італії
4-тижнева 2 220 29 червня – 29 липня 3 тижні в Чехії + 1 тиждень в Італії
3-тижнева 1 820 29 червня – 22 липня 2 тижні в Чехії + 1 тиждень в Італії
4-тижнева 1 670 23 червня – 22 липня 4 тижні в Чехії
4-тижнева 1 670 28 липня – 26 серпня 4 тижні в Чехії
3-тижнева 1 320 23 червня – 15 липня 3 тижні в Чехії
3-тижнева 1 320 28 липня – 19 серпня 3 тижні в Чехії
2-тижнева 960 23 червня – 08 липня 2 тижні в Чехії
2-тижнева 960 28 липня – 12 серпня 2 тижні в Чехії

Цікавими є програми, що включають в себе групову поїздку до моря в курортне містечко Сільві-Маріна. Вік учасників 14-18 років. Проживають діти до 4-,5-місних кімнатах. Підлітки зможуть весело провести час і купуватися, насолодитися красивими місцевими краєвидами.

Що потрібно, щоб потрапити в табір

Щоб стати учасником однієї з програм, потрібно зібрати мінімальний пакет документів. Чеський мовний табір приймає дітей у віці від 10 до 25 років. Слухачі курсів поділяються на вікові групи. В наявності повинен бути діючий закордонний паспорт. Для неповнолітніх учасників обов’язково наявність контакту з обома батьками (або опікунами), щоб можна було оформити нотаріально завірений дозвіл на виїзд в Чеську Республіку.

Як потрапити в табір

Віза для підлітків і молодих людей оформляється короткострокова. Термін розгляду документів в посольстві Чехії становить максимум 10 днів. Для країн, які стали учасниками безвізового режиму з ЄС, штамп у паспорті не потрібно. Для в’їзду в країну з досить підтвердження участі у програмі, яке надсилається поштою.

Що пропонують

Мовний табір «Англійська мова» підійде для дітей та молоді, які бажають удосконалити знання англійської. Учасники будуть проживати у казковій Празі, побувають в інших чеських і німецьких містах, ознайомляться з культурою Європи, знайдуть нових друзів.

В тиждень заплановано 20 годин вивчення англійської мови. Хлопців чекають уроки на природі, інтерактивні заняття, постійна мовна практика. Мета табору з вивченням англійської – подолання мовного бар’єру. Учасники будуть постійно відпрацьовувати навички сприймання англійської мови на слух. Заняття проходять в першій половині дня. Після уроків студентів чекають спортивні заходи, екскурсії та багато іншого. Навчанням займаються креативні викладачі, поруч з якими легко позбутися від страху говорити іноземною мовою.

Літній табір з вивченням чеської мови розрахований на учасників, які планують вступити в один з вузів Чехії. Підлітки, молоді люди отримають не тільки хорошу мовну практику, але на кілька тижнів поринути в атмосферу чеської життя. За цей час в Празі студенти поспілкуються з чехами, а також освіжать свої пізнання англійської. Зробити замовлення в кафе або здійснити покупку в магазині – це практичне навчання, яке приносить більше користі, ніж заняття в аудиторії. Доповнять розважальні програми та спортивні заходи, екскурсійні поїздки.

Яку б ви не вибрали, вас очікує наступні заходи:

 • пригодницькі групові ігри в Празі;
 • туристичні походи;
 • спортивні заходи: плавання, скелелазіння та ін;
 • відвідування престижних вузів країни;
 • походи в кінотеатр;
 • творча вечірка;
 • відвідини Празького Зоопарку;
 • екскурсії по Празі (Празький град, Карлів міст, Собор Святого Віта і ін);
 • відвідування найбільшого аквапарку в Центральній Європі;
 • заключний урочистий вечір.

Заняття проходять в групах по 10-14 чоловік у будні дні (з понеділка по п’ятницю). По приїзді учасники виконують вступний тест, що визначає їх знання мови. Після чого студенти, з метою більш ефективного навчання, розподіляються по групах відповідно до віку та володіння іноземною мовою.

Що пропонують мовні табори

Заняття проходять в сучасному університетському кампусі, де є власний навчальний корпус, актовий зал, спортивні майданчики і паркова зона. Проживають студенти в комфортних апартаментах Празького економічного університету. Гуртожиток знаходиться за декілька хвилин ходьби від навчального корпусу. Програма включає в себе справжній міні-тур по Європі.

Учасники відвідають маленьке містечко червоних дахів Чеський Крумлов. Хлопцям надовго запам’ятається замок Глубока-над-Влтавою. Багато фотографій студенти привезуть з Відня – вишуканою австрійської столиці. Доповнить враження поїздка в Німеччину. Не залишить нікого байдужим відвідування парку Чеська Швейцарія. Екскурсія в музей автоконцерну «Шкода» особливо цікава для підлітків. У плани входить відвідування собору Святої Варвари (другого за величиною готичного храму Чехії) і знаменитого замку на кістках Кісниці.

До групи прикріплюються досвідчені керівники, які завжди готові допомогти в будь-якій ситуації, відповісти на всі питання.

Кінцеве ж, учасникам знадобляться фінанси на особисті витрати: проїзд по місту у вільний час, покупки і т. п.

Чим цікаві курси від Prague Education Center

Курси від місцевого освітнього центру

Празький освітній центр пропонує літні табори в Чехії на вигідних умовах. Prague Education Center – велике чеське навчальний заклад, що має авторитет. Освітній центр буде цікавий молодим людям, підліткам, які бажають не просто познайомитися з Європою і з користю провести канікули, але в майбутньому вступити в престижні вузи Чеської Республіки. У розпорядженні Ценру комфортний, обладнаний за останнім словом техніки, навчальний корпус в Празі. Філіали є у студентських містечках Брно і Ліберц.

Співробітництво з популярними університетами країни дає можливість учасникам програм PEC близько познайомитися з навчальним закладом, у якому вони планують навчатися.

Прийнятна вартість путівки у літній мовний табір дозволяє виїхати за кордон з освітньою метою молоді і підлітків з сімей з середнім достатком. Навчанням дітей буде займатися сильна і підготовлена команда викладачів. Багаторічний досвід організації подібних таборів дозволив врахувати всі нюанси, які можуть виникнути під час перебування юних студентів далеко від дому.

Підіб’ємо підсумок

Чехія – цікава країна з красивими пам’ятками, цікавою історією. Приваблива Чеська Республіка і в освітньому плані – диплом її вузів визнаються по всій Європі та за її межами. Для того щоб навчатися на безоплатній основі державному університеті, необхідно знати чеську мову. Хорошою можливістю підтягнути свої мовні знання може стати літній дитячий табір в Празі.

Заняття проходять у невеликих групах. Досвідчені і креативні викладачі знають, як створити невимушену обстановку, щоб юні студенти змогли подолати мовний бар’єр.

Крім того, багато користі принесе спілкування хлопців між собою, можливість використовувати мову в життєвих ситуаціях, наприклад, зробити замовлення в кафетерії. Батьки можуть без побоювання відправити дитину на літо в Прагу, адже дітьми буде займатися професійний персонал Празького освітнього центру.

У будні дні в першій половині дня учасників програми чекають захоплюючі уроки, які будуть проводитися не тільки в класах, але і на природі. Після обіду плануються розважальні заходи, спорт, екскурсії, походи, колективні ігри. Канікули, проведені в Празі, залишать яскраві враження, будуть корисними. Підлітки і молоді люди зможуть відвідати відомі чеські університети, можливо, визначаться з вибором вузу.

Проживання передбачено в студентському гуртожитку, яке знаходиться в безпосередній близькості від навчального корпусу. У програму входять екскурсійні поїздки за межі Праги і країни, в Німеччину та Австрію. Літній мовний табір від PEC – хороша можливість для дитини побувати за кордоном і витягти з поїздки максимум користі для майбутнього.

Канікули в Чехії: Відео

Також по темі: