Меню Закрити

Як відкрити рахунок в банку Millennium (Міленіум) в Польщі

Вибираючи польський банк для відкриття рахунку, слід звернути увагу на пропозиції Bank Millennium . Банку, що працює на ринку третє десятиліття. Як відкрити та закрити рахунок? Як користуватися карткою банку в Польщі та за її межами?

Історія банку

Свою діяльність установа веде з 1989 року, коли був створений «Банк економічних ініціатив». З 1992 року банк, серед перших (а за іншими даними — найперший), виходить на Варшавську біржу. З 1997 року починається смуга об’єднань і поглинань – спочатку був приєднаний Bank Gdański SA, а пізніше відбулося злиття з португальським банком.

В результаті, у 2003 році фінансова установа почала працювати під звичним сьогодні найменуванням — Bank Millennium.

Чи є представництво в Україні

Банк Міленіум має відмінну репутацію і безліч відділень у Польщі, однак на території країн СНД практично не представлений. Можливість знімати гроші або здійснювати покупки по картці Bank Millennium існує – про це докладніше буде розказано нижче.

У Києві та інших українських містах функціонує організація «Міленіум Капітал» і кілька її дочірніх фірм зі схожими назвами. Ми не можемо сказати нічого про даний холдинг, крім того, що він не має відношення до польського Bank Millennium.

Разом з тим, польські відділення з радістю надають послуги іноземцям і для підвищення комфорту обслуговування відкрили спеціальну телефонну лінію, де клієнтів можуть проконсультувати російською або українською мовами. Номер довідкової: +48 22 5984045.

Як відкрити рахунок в банку Міленіум

Найбільш цікавими для іноземців є два типи рахунку: Konto 360. Student і Konto 360. Перший доступний для осіб, вік яких не перевищує 26 років, другий – для всіх інших.

Відкриття рахунку, випуск картки та зняття коштів через банкомати в Польщі в обох випадках безкоштовні!

Як відкрити рахунок в банку Міленіум

Безплатним може стати й утримання рахунку, якщо:

  • за Konto 360. Student здійснена хоча б одна оплата в місяць;
  • за Konto 360 – крім однієї оплати, також відбулося поповнення рахунку на суму не менше 1000 злотих на місяць.

В іншому випадку буде стягуватися сума від 5 до 8 злотих в місяць за утримання рахунку (у деяких випадках вартість може зрости).

Особисте відвідування банку

  1. Вибираємо найближче відділення. Зробити це можна на офіційному сайті банку.
  2. Готуємо документи. Для іноземця необхідно мати при собі закордонний паспорт.
  3. Вибираємо валюту. Банк відкриває рахунки в злотих або євро.
  4. Визначаємося з типом рахунку: Konto 360. Student або Konto 360.
  5. Приходимо у відділення і заявляємо про намір відкрити рахунок нерезидентом. Якщо володіння польською мовою поки не на високому рівні, не варто зневірятися. Як правило, операціоністки звикли до таких клієнтів — терпляче вислухають і підкажуть.
  6. Потрібно повідомити: ПІБ, контакти (ел. пошту і телефон), ПІБ матері та батька, слово-пароль, адресу на батьківщині та адресу в Польщі. Останнє дуже важливо, оскільки готова карта прийде поштою. Може знадобитися й інша інформація.
  7. Укладаємо договір і чекаємо карту. Як правило, пластикова картка цього банку виготовляється 8-10 днів.

Далі пропонуємо подивитися зразок договору:

Фото 1

Фото 2

Фото 3

Фото 4

Фото 5

Фото 6

Через інтернет

  1. Зайдіть на сайт банку за цим посиланням. Виберіть польську або англійську мову.
  2. Перший екран запропонує ввести 8-значний код – ці цифри може надати вам будь-який знайомий, який вже має рахунок в Міленіумі.
  3. Виберіть тип рахунку та заповніть всю необхідну інформацію. Зверніть увагу, що дві перші «галочки» під типом рахунки – це страховки, вибирати які необов’язково. Далі йдуть особисті дані.Фото 8При заповненні даних про громадянство, якщо клієнт вказує, що не є громадянином Польщі, можна відмовитися від вказівки PESEL. Тобто відкриття рахунку теоретично можливо без його одержання.На практиці ситуація трохи інша. Був реальний випадок, коли в одному і тому ж місті одна і та людина протягом пари годин отримала відмову в одному з відділень Міленіуму з-за відсутності PESEL, але без проблем відкрила в іншому. Уточнювати цей момент краще на місці.«Галочку» в кінці сторінці, про згоду з умовами, ставити обов’язково.
  4. На наступній сторінці вибирається тип документа – закордонний паспорт і уважно заповнюються інші поля:
    1. паспортні дані;
    2. дівоче прізвище матері;
    3. чи ви є податковим резидентом США;
    4. ім’я батька і матері;
    5. дані про проживання.

    У завершенні сторінки дуже важливий пункт – вибір способу підписання договору. Необхідно вибрати та вказати найближчу філію.

  5. На наступному екрані здійснюється перевірка введених даних, і завершується оформлення. Залишиться тільки прийти в оголошений час у вибране відділення Millennium і підписати договір.

Як активувати карту

Згідно з даними банку, є кілька способів:

  • Інтернет. Увійдіть у систему Millenet на сайті та на вкладці «Карти» виберіть опцію «Активувати карту».
  • Мобільний банкінг. Після входу в мобільний додаток, виберіть карту Millennium Visa зі списку продуктів. Активація відбудеться після натискання кнопки «Активувати».
  • Телефон. Наберіть TeleMillennium на 801 331 331 (або +48 22 598 40 40), а потім:
    • увійдіть у систему і дотримуйтесь інструкцій (для тих, хто володіє MilleKod і H@sło1),
    • виберіть пункт «Активація та підготовка карт» (для тих, у кого немає MilleKod і H@ssword1).

Ви також можете активувати карту відновлення:

  • Банкомат. Виконайте будь-яку операцію, використовуючи існуючий PIN-коду в банкоматі.
  • Роздрібна торгівля та послуги. Оплатіть карткою в магазині або в пункті обслуговування, використовуючи існуючий PIN-код.

Як перевірити рахунок в польському банку

Одною з головних зручностей використання Millennium Bank – інтернет-банкінг. З його допомогою завжди можна перевірити стан рахунку, навіть не перебуваючи в Польщі.

При відкритті рахунку, крім іншого, клієнту видається MilleKod. Перейшовши на цю сторінку сайту, він вводиться у відповідне поле і натискається кнопка Zaloguj.

У наступному вікні необхідна реєстрація. Слід ввести H@slo1 – пароль, який прийде на вказаний телефон при відкритті рахунку. Далі вносяться паспортні та інші необхідні дані, і здійснюється вхід в систему.

Якщо клієнт знаходиться на території РП, перевірити баланс можна безкоштовно в будь-якому банкоматі банку Міленіум.

Як зняти гроші в Україні

Як зняти гроші в Україні?

Набагато вигідніше знімати всі кошти в Польщі та вивозити додому готівку.

Однак, бувають випадки, коли кошти надходять після того, як клієнт виїхав з РП. Тоді доводиться знімати їх вже на батьківщині.

Варто пам’ятати, що різні банки можуть брати різні комісійні, встановлювати свої курси та інші умови. Краще відвідати банкомати кількох установ і, не доводячи операцію до фактичного зняття коштів, ознайомитися з умовами. Далі – вибрати найбільш вигідні.

Банкомати видають тільки гривні. Зняти валюту можна у відділеннях банків, але можливо відсоток комісійних буде збільшено.

Орієнтовні відсотки за зняття сум в 1000-5000 гривень:

  • Аваль – від 50 грн;
  • АльфаБанк – 40-150 грн;
  • ПриватБанк – 40-116 грн.

Дані отримані дослідним шляхом і можуть бути змінені банками.

На жаль, нерідкі випадки, коли зняти кошти не вдається. Частіше це пов’язано з внутрішніми проблемами банку або рахунку. З’ясувати та вирішити питання можна зателефонувавши у банк або зв’язком з техпідтримкою через інтернет-банкінг.

Закриття рахунку

При відсутності руху коштів рахунок буде вимагати оплати за утримання. Якщо потреба в ньому відпала, краще його закрити. Зробити це легко через інтернет-банкінг або у відділенні Міленіуму.

Перше, необхідно переконатися – відсутність заборгованості. Рахунок з від’ємним балансом закрити не можна!

Для закриття рахунку через інтернет виконується вхід в особистий кабінет, аналогічно вищенаведеної перевірки.

У розділі «рахунки» («konta») вибирається «Закриття рахунку» («Zamykanie konta»).

Закрити рахунок

Далі потрібно слідувати інструкції.

Рахунок буде закритий через місяць! Потрібно розраховувати кошти на рахунку так, щоб їх вистачило на його підтримку у цей термін.

Послуги для фізичних та юридичних осіб

Millennium Bank надає зручні та широко поширені фінансові послуги. Серед основних:

Фізособи Юридичні особи
Депозити, рахунки, карти Розрахункові рахунки
Кредити Кредитування, лізинг
Страхування Інвестиції
Інвестиції Вклади

Є й інші послуги, дані про яких можна з’ясувати, зателефонувавши консультанту або на сайті банку.

Додаток для смартфонів від Millennium Bank

Банк створив і підтримує чудові додатки для iOS і Android. Встановити їх можна безкоштовно, а виконувати з їх допомогою можливо все ті ж операції, що і в повноцінному інтернет-банкінгу на сайті.

За відгуками користувачів, додатки Millennium Bank є одними з найбільш комфортних і інтуїтивно зрозумілих серед аналогічного ПО.

Millennium Bank – один з лідерів на польському ринку банківських послуг. Користуватися його рахунками комфортно і безпечно. Розглядаючи різні варіанти відкриття рахунку, потрібно обов’язково порівняти всі нюанси та вибрати найбільш підходящі!

Які польські банки найбільш приязні українцям та готові надати консультацію рідною мовою: Відео

Також по темі: