Меню Закрити

Сертифікати німецького інституту імені Гете

Без сертифіката, що підтверджує наявність знань німецької мови, для багатьох категорій мігрантів в’їзд до Німеччини неможливий. Одна з установ, де можна оволодіти німецькою на серйозному рівні та отримати сертифікат у 2024 році, що підтверджує рівень знання мови — інститут імені Гете.

Логотип Гете-інституту

Цілі інституту ім. Гете

Ім’я видатного німецького мислителя і поета в назві інституту обрано невипадково. Це організація, діяльність якої спрямована на поширення німецької мови, його популяризацію за межами країни і розширення міжнародного співробітництва в області культури, а також обміну досвідом. Крім 13 підрозділів, що знаходяться в Німеччині, філій цієї освітньої організації відкриті у всіх країнах світу. Якщо хочете вдосконалити якість знань в області німецької мови або вивчити його з нуля — кращого варіанту не знайти.

Спочатку інститут імені Гете основним напрямком діяльності ставив навчання вчителів, які не є носіями німецької мови, що викладають цей мову в інших країнах. З часом розширилася спеціалізація, мовні курси стали відвідувати всі бажаючі. З 1951 інститут поставив своїм головним завданням поширення німецького по всьому світу і вирішує її по до сьогодні.

Фінансується організація урядом Німеччини, яке зацікавлене в обмін культурним досвідом і взаємовигідне співробітництво з іншими країнами.

Навчання в інституті та сертифікати

Інститут імені Гете дає можливість скласти іспити, необхідні для одержання будь-якого мовного рівня від А1 (початковий базовий) до С2 (досконале володіння) за шестирівневої шкали «Загальноєвропейські компетенції володіння іноземною мовою».

Якщо рівень знання мови низький, не завадить записатися на курси. Є і тренінги з підготовки до іспиту. Реальний варіант самостійної підготовки або навчання в інший організації, а отримання сертифіката при інституті.

Ціни на курси та іспити німецького легко дізнатися на сайті інституту, там є розділ версій по країнах. Там же можна знайти пропозиції про онлайн навчанні.

Важливо відзначити, що сертифікати цього інституту, отримані не в Німеччині, приймають до розгляду німецькі консульства і урядові організації. Визнаються тільки сертифікати, видані членами Європейської асоціації мовного тестування (ALTE). Інститут імені Гете — один з них.

Запис на тестування в інституті ім. Гете

Перш ніж отримати можливість скласти іспит, на нього потрібно попередньо записатися і сплатити збір. Тим, хто проходить курси в інституті, пропонується знижка.

Записатися на курси або іспит можна, заповнивши спеціальний формуляр на офіційному сайті навчального закладу, або приїхавши безпосередньо в філію. Обов’язковий паспорт.

Після оформлення і оплати видається спеціальний ідентифікаційний номер, який вноситься у бланк. До речі, паспорт на іспиті необхідний, адже перевіряючі повинні упевнитися, що перевірку знання німецької мови проходить той, хто записався.

З приводу того, де і коли проходять іспити, конкретну інформацію дають в екзаменаційному центрі, який можна відшукати на офіційному сайті інституту.

Як проходять іспити в інституті Гете

Сам іспит складається з аудіювання, письмової та усної частин. На списування можна не сподіватися — перед початком тестування учасників попросять вимкнути телефон, прибрати всі зайві предмети. До того ж у кожного буде індивідуальне завдання.

  • Аудіювання — це тестування сприйняття німецької мови на слух. Включається запис оголошення на вокзалі, уривок радіопередачі, випадкова розмова, потім потрібно відповісти на ряд питань щодо почутого.
  • Письмова частина — тестування на знання граматики мови, коли з декількох варіантів відповідей треба вибрати правильний. Також є завдання на самостійне написання короткого повідомлення з вказаного приводу.
  • Усне тестування проводиться у форматі бесіди з іншим учасником іспиту на певну тему під наглядом перевіряючого. Якщо напарника не знайшлося, то доведеться поговорити з екзаменатором.

Через якийсь час після закінчення іспиту будуть оголошені результати. Якщо набрано понад 60 балів зі 100, то іспит складений.

Резюме

Знання, отримані при навчанні в Гете-інституті високо цінуються у всьому світі, а сертифікат рівня або стане підмогою в пошуку роботи.

Іноземці, які намагаються виїхати в Німеччину, повинні розуміти, що труднощів на шляху буде багато. Культура, менталітет, мова, люди та звички — усе незвичне, чуже. Якщо вдасться емігрувати, спілкування з оточуючими буде ускладнено, можуть виникнути складності з видачею ВНЖ, пошуком роботи. Знання німецької мови значно спрощує процес адаптації.

Можна записатися на прискорені курси вивчення мови, купити самовчитель, щодня носити навушники і слухати іноземну мову з установкою на запам’ятовування, спробувати освіжити знання, отримані в школі та Вузі, але все-таки найкращі результати будуть, якщо пройти серйозне навчання.

Сертифікат Гете — всі секрети: Відео

Також по темі: