Меню Закрити

Мобільний оператор Plush у Польщі, його коди і тарифи

Сьогодні мова піде про польський мобільний оператор Plush. Поки що в його арсеналі ще немає мільйонів абонентів по всьому світу, він не володіє великою зоною покриття, але весь час розвивається і, безумовно, заслуговує вашої уваги. Найбільшою популярністю провайдер користується у молоді, оскільки має вигідні пропозиції за дзвінками, SMS, інтернет-трафіку, а також вільного доступу до деяких соціальних мереж. Плюш – це другий бренд Plus в Польщі (не MVNO, а філія). Цікаво, що саме він найчастіше пропонує набагато більш вигідні та привабливі акційні пакети, ніж сам Plus. Далі розглянемо, що пропонує клієнтам мобільний оператор Plush у 2023 році, дізнаємося про його сильних і слабких сторонах, після чого кожен зможе зробити для себе певні висновки.

Мобільний оператор Plush

Де купити стартер

Стартовий пакет Plush доступний для придбання в усіх офіційних магазинах мережі, а також в інших торгових точках. Місце розташування найближчих з них завжди можна уточнити за допомогою онлайн-карти на офіційному сайті. Крім того, сім-карти провайдера продаються і в місцевих продуктових магазинах, і в кіосках з пресою.

Купити стартер Плюш також можна онлайн, що дуже зручно. Для цього перейдіть за цим посиланням та заповніть наведені поля відповідними даними:

 • Ім’я.
 • PESEL.
 • Електронну адресу.
 • Контактний номер телефону.
 • Адреса (доставки).

Вибравши такий варіант покупки, ви отримуєте безкоштовну кур’єрську доставку на будинок, а також автоматичну реєстрацію номери.

Як зареєструвати номер

Процедура реєстрації номера є неминучою, оскільки вона передбачена законодавством Польщі. Давайте з нею розберемося.

Зареєструвати номер в Plush можна:

 • У магазинах Neonet.
 • Торгових точках Plus, Cyfrowy Polsat, Poczta Polska.
 • У кіосках RUCH.

Для проходження цієї процедури вам знадобиться номер сімки (вказаний на стартері) та документ, що підтверджує особу. Зареєструвати на себе SIM-карту може будь-який громадянин старше 13-ти років.

Однак, більш зручним є онлайн-реєстрація. Для цього потрібно, щоб у вас або когось з ваших знайомих вже був оформлений номер Plus. Тоді достатньо буде відправити SMS з абонентського телефону на номер 80106, вказавши в тексті:

 • ZAREJESTRUJ
 • Номер телефону з передоплатою.
 • Номер сімки (12 цифр).

Виглядати це повинно наступним чином: ZAREJESTRUJ 601112234 209387218293.

Один абонент з допомогою SMS може зареєструвати на себе не більше 20 номерів.

Як перейти з іншого оператора

Мобільний оператор Plush радо зустрічає у своїй мережі всіх новачків, у тому числі що перейшли від постачальників-конкурентів. Не хвилюйтеся за збереження свого чинного телефонного номера, оскільки Плюш залишає за вами таке право.

Щоб перенести свій номер, потрібно зробити кілька простих кроків:

 1. Відвідайте один із салонів мережі (найближчий дивіться на інтерактивній карті), при собі майте документ, за яким сім-карта була на вас зареєстровано.
 2. Заповніть в салоні заяву про перенесення номера.
 3. Далі вам дадуть нову SIM-карту.
 4. Для її активації очікуйте до 24 годин з моменту отримання.
 5. Підключіть один з пакетів: дзвінки, SMS, MMS за 0 злотих на 3 місяці.

Всі абоненти, які перейшли від інших операторів, також заохочуються безкоштовними дзвінками всередині мережі, повідомленнями і 15 ГБ інтернету на цілих 3 місяці.

Тарифи

За замовчуванням, без підключення будь-яких пакетів, Plush пропонує своїм клієнтам такий прейскурант:

 • Дзвінки на всі номери по РП 0,29 злотих за хвилину розмови.
 • SMS та MMS всередині РП по 0,19 злотих.
 • Передача даних – 0,19 злотих за 1 МБ.

Але вигідніше буде вибрати один з діючих пакетів, які пропонує провайдер. Далі розглянемо кожен з них.

Тарифи

Всі ці пакети мають автоматичне продовження. Це означає, що по закінченні 30-денного періоду вони будуть продовжуватися. Що стосується доступного інтернет-трафіку, то Плюш за кожне поповнення рахунку надає безплатні гігабайти. Чим більшою буде сума поповнення, тим більше переваг у вигляді трафіку отримує клієнт.

Ця пропозиція діє лише в тому випадку, коли в абонента активована акція «Internet Promo BS». Щоб перевірити, чи підключена вона чи ні, наберіть комбінацію: *136#. При необхідності, її завжди можна активувати, набравши: *136*11*01#.

Пропонуємо вашій увазі таблицю таких бонусів.

бонуси

Ми рекомендуємо поповнювати рахунок Plush від 25 zł. Так ви будете забезпечені 10 ГБ на весь місяць, 10 ГБ на Youtube і TikTok, а також безлімітним доступом до Facebook, WhatsApp, Instagram і Messenger.

Додатковий трафік

Якщо термін дії вашого пакета ще не закінчився, а трафік закінчився, в Плюш завжди можна замовити додаткові гігабайти. Для цього випадку оператор підготував пропозиції з автоматичним продовженням і без нього.

Додатковий трафік

При замовленні додаткового інтернет-трафіку, найбільш вигідним, на наш погляд, буде пакет за 15/45 zł. В цю вартість входить 40/120 ГБ інтернету на 30/90 днів (по 40 ГБ за кожні 30 днів). По закінченню трьох місяців послуга автоматично не продовжується.

Одночасно можна підключити лише одну з представлених послуг.

Taniej na Ukrainę

Не секрет, що в Польщі проживає величезна кількість українців, які прибули сюди в пошуках роботи, на навчання, у спробах побудувати свій бізнес і т. п. Щоб вони завжди залишалися на зв’язку зі своїми близькими України, Plush розробив спеціальну акцію «Taniej na Ukrainę».

«Taniej na Ukrainę / Дешевше для України» має дві пропозиції:

 1. SMS, MMS, 15 ГБ і 1000 хвилин на дзвінки з Польщі в Україну на номери Київстар, Vodafone і Lifecell. Для активації даної пропозиції надішліть повідомлення з текстом 35 на номер 90988 і чекайте підтвердження.
 2. Дзвінки з Польщі в Україну на номери операторів Київстар, Vodafone і Lifecell за 0,19 zł/min. Щоб підключити послугу, просто надішліть повідомлення з текстом 19 на номер 80161.

У абонентів мережі Плюш одночасно активними можуть бути до двох рекламних акцій, не залежно від того, скількома номерами MSISDN вони володіють. Якщо промо акція відключена, її можна включити повторно через 30 днів.

Інтернет-пакети

Plush пропонує для підключення вельми вигідні інтернет-пакети.

Інтернет-пакети

*Якщо встановлений трафік був використаний раніше зазначеного терміну, швидкість передачі даних обмежена до 32 Кбіт/с. Щоб підключити додаткові 10 ГБ за zł 10, відправте повідомлення на номер 80223 з текстом AKT10GB.

Ці пакети передбачають систему накопичення трафіку. Чим довше абонент користується послугою, тим більшу кількість додаткових безкоштовних гігабайт отримує. Наприклад, у пакеті за 25 zł через 3 місяці абонент отримає додаткових 60 ГБ, через пів року – 80 ГБ, а через рік – 100 ГБ.

Як поповнити рахунок

Для поповнення балансу є кілька варіантів:

 • Готівкою або карткою в офіційних точках продажу.
 • У банкоматах з логотипом Plus.
 • За допомогою скретч-карти, роздруківки з банкомата чи терміналу.
 • Онлайн на офіційному сайті (потрібно ввести номер телефон, електронну адресу, суму поповнення та вибрати спосіб оплати).

Корисні USSD-коди

Мобільний оператор Plush орієнтований на клієнтів, більшість із яких – молодь. Молоді люди цінують свій час і не люблять витрачати його на відвідування салонів для вирішення яких-небудь питань. Їм набагато простіше робити все віддалено. Саме тому були розроблені короткі коди, для зручності і швидкості отримання бажаної інформації. Розглянемо найбільш корисні з них у вигляді FAQ.

 • Як перевірити свій тариф? Для перевірки діючого тарифного плану наберіть *147#.
 • Як перевірити статус і активність свого облікового запису? Для перевірки облікового запису наберіть комбінацію *100#.
 • Як поповнити свій баланс з ваучера Plus? Для поповнення балансу введіть *123*PIN-ваучера#.
 • Як поповнити чужий номер мережі? Поповнити чужий номер телефону можна, набравши комбінацію *123*PIN-код ваучера*номер телефону#виклик.
 • Як перевірити статус підключених акцій і пакетів? Для перевірки наберіть *136#.
 • Як отримати налаштування GPRS/MMS? Для отримання відповідних налаштувань наберіть *101*11*02#.
 • Як дзвонити в роумінгу? Для здійснення дзвінків у роумінгу наберіть *111*48телефонный номер#виклик.

Онлайн-додаток

Мобільний оператор рекомендує своїм абонентам встановити на смартфон мобільний додаток Plus online. З його допомогою можна легко управляти обліковим записом, а також швидко та зручно здійснювати безпечні платежі.

Завантажити програму можна з допомогою Google play або App Store. Одним кліком ви зможете контролювати витрату ресурсів свого пакета (баланс рахунку, кількість доступних хвилин, SMS, MMS, ГБ і т. д.).

Plush Польща

Також це додаток дасть можливість легко поповнювати рахунок собі і своїм близьким.

Plush Польща

З Plus online в будь-який момент можна придбати додатковий пакет послуг, збільшити кількість доступних ГБ або відключити непотрібні вам пропозиції.

Plush Польща

Тут у клієнтів завжди є можливість перевірити дату і час проведених оплат, а також завантажити детальну виписку рахунка на свій телефон.

Plush Польща

Якщо в абонента існує кілька номерів в Plush, то ця програма допоможе зручно керувати і перемикатися між ними.

Plush Польща

Якщо у клієнта є питання, в додатку доступна спеціальна база з запитаннями і відповідями на них. Крім того, тут є можливість безпосередньо зв’язатися з оператором.

Plush Польща

Увійти в додаток можна автоматично, за допомогою електронного паролю ePassword, PlusKod5, а в разі Prepaid 4 – скориставшись останніми цифрами PUK-коду.

 • ePassword дає можливість користуватися всіма функціями програми, а також відкриває доступ до рахунків і детального списку підключень.
 • PlusKod5 надає доступ до пакетів і послуг мобільного додатку, без доступу до рахунків і списку підключень.
 • Останні 4 цифри PUK-коду – увійти в систему таким чином можуть тільки абоненти передплачених пропозицій, це забезпечує їм повний доступ до всіх функцій програми.

Як отримати електронний пароль ePassword

Клієнти отримують електронний пароля по SMS після укладання першого договору. Це тимчасовий пароль, який дає доступ до всіх можливостей мобільного додатка Plus online. Він, на відміну від PlusKod5, не використовується для ідентифікації на гарячій лінії. Ви можете активувати пароль, увійшовши в систему на веб-сайті та перейшовши на вкладку «Usługi» і «Elektroniczne zarządzanie hasłami».

Отримати його можна у пункті обслуговування клієнтів або зв’язавшись з відділом обслуговування (тел. 601 102 601 вартість відповідає прейскурантом оператора). Крім того, можна отримати одноразовий пароль по SMS або листом на адресу для кореспонденції, він діє 60 днів.

При вході в додаток з новим ePassword, система змусить вас змінити пароль на новий. Введення нового пароля рівносильний скидання поточного (якщо він був раніше активний). Вибирайте його таким чином, щоб він складався з польських символів (допускається 3 спеціальних символів) від 8 до 12. Він також повинен містити: 1 цифру, 1 заголовну букву, 1 рядкову букву.

Як отримати PlusKod5

PlusKod5 вказаний в першому рахунку. Це тимчасовий обліковий код, який також можна використовувати для ідентифікації на гарячій лінії і підтвердження активації послуг з допомогою SMS. Щоб код був активним, клієнт повинен хоча б один раз увійти в мобільний онлайн-додаток Plus або в онлайн-додаток Plus на веб-сайті.

При першому вході в систему з допомогою PlusKod5 додаток змусить вас змінити код на новий. PlusKod5 також можна активувати або отримати у вигляді SMS, зателефонувавши консультанту за телефоном 601 102 601 (вартість згідно з прейскурантом оператора) або в пункті обслуговування клієнтів. Він складається з 5 цифр.

Як увійти в Plus online за допомогою 4 цифр PUK-коду

Щоб увійти в систему таким чином, у полі «Numer telefonu» введіть свій номер (не ставте перед ним ніяких символів), а в полі «Login Hasło» вкажіть останні 4 цифри PUK-коду. PUK-код написаний на звороті пластику, з якого виламується SIM-карта.

Як зв’язатися з оператором

Якщо в абонента виникли питання, завжди можна звернутися за допомогою до оператора. Для зв’язку з ним є кілька способів:

 • Дзвінок на номер гарячої лінії 601 102 601 з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 21:00.
 • Лист на електронну адресу esklep@plus.pl.
 • Залишити свій номер телефону в спеціальному полі на сайті (співробітники компанії протягом короткого часу передзвонять на нього).
 • Через форму зворотного зв’язку для глухих клієнтів.

Оператор мобільного зв’язку Plush у Польщі все вдосконалюється і розвивається. Не дивно, адже основна його аудиторія — це молодь, якій то і справа подавай свіжі рішення. Цей провайдер підкуповує доступними цінами на дзвінки, передачу повідомлень, 5G інтернет, а також вільним доступом до багатьох соціальних мереж (залежно від конкретного пакета).

Який стартовий пакет вибрати в Польщі: Відео

Також по темі: